Kajaki – spływy nidą

kajak-am-468

Nasze kajaki to 2 – osobowe jednostki dobrych właściwościach trakcyjnych, idealnie na krótkie 1,2 dniowe spływy. Dzięki niewielkiej długości doskonale spisują się na wąskich i krętych rzekach a zarazem jest szeroki, stabilny i łatwy w prowadzeniu.

Wyposażenie :

– Mapownik

– Luk bagażowy

– Mały, szczelny schowek o pojemności 4 lirów na kilka drobiazgów,

Wygodne uchwyty do przenoszenia oraz dobrze dopasowane siedzenia z szerokim oparciem.

Wysokość: 0,35 m ,Szerokość: 0,74 cm, Długość: 4,68 m ,Waga: 27 kg

Klub Wodny Kon-Tiki prowadzi wynajem kajaków na spływy rzeką Nidą zapewniając transport kajaków na miejsce rozpoczęcia i zakończenia spływu.

W celu ustalenia terminu spływu proszę o kontakt podany na dole strony.

Wypożyczalnia spływy rzeką Nidą:

Wypożyczenie od 1 do 4 kajaków dwuosobowych z odpowiednim kompletem wioseł i kamizelek asekuracyjnych na jeden dzień spływu kajakowego na trasach Pińczów – Krzyżanowice, Pińczów – Chroberz, Motkowice – Pińczów z zapewnieniem transportu kajaków i kierowców ze strony osób wypożyczających: 35 zł brutto od osoby.

Wypożyczenie od 5 i więcej kajaków dwuosobowych z odpowiednim kompletem wioseł i kamizelek asekuracyjnych na jeden dzień spływu kajakowego na trasach Pińczów – Krzyżanowice, Pińczów – Chroberz, Motkowice – Pińczów z zapewnieniem transportu kajaków i kierowców ze strony osób wypożyczających: 30 zł brutto od osoby.

W przypadku konieczności zapewnienia transportu na dłuższych trasach może wystąpić dodatkowa opłata za transport.Dodatkowe koszty transportu uzgadniane będą indywidualnie.

Dodaj komentarz