Szybka wrzutka o tym, co do tej pory udało się zrobić

Szybka wrzutka o tym, co do tej pory udało się zrobić (dla niezrzeszonych ale zainteresowanych, nasi Klubowicze otrzymali szczegółowe informacje na mail’a):

1. Przygotowaliśmy niezbędne dokumenty które złożyliśmy celem rejestracji Stowarzyszenia Klub Wodny Kon-Tiki w Sądzie Rejonowym w Kielcach oraz przygotowujemy kolejne dokumenty do rejestracji działalności gospodarczej naszego Klubu.

2. Spotkaliśmy się z Burmistrzem i wynegocjowaliśmy z władzami miasta: zezwolenie na wycinkę drzew i uporządkowanie terenu, pokrycie kosztów odbioru i utylizacji pokrycia eternitowego dachu na budynku klubu.

3. Pozyskaliśmy pierwszego sponsora, firmę Kobex Group Sp. z o.o.
Firma Kobex zadeklarowała się do wykarczowania wszystkich krzaków i zarośli oraz ścięcia wszystkich drzew i usunięcie korzeni oraz niwelacje terenu Klubu. Częściowe efekty z pierwszego etapu tych prac widać na zdjęciach w naszym albumie.

4. Wzięliśmy udział w zebraniu zorganizowanym przez Urząd Miasta z organizacjami lokalnymi w celu przygotowania kalendarza imprez sportowych i kulturalnych. Przygotowaliśmy propozycje imprez na rok 2013.

5. Rozpoczęto pracę nad przygotowaniem planu zagospodarowania terenu klubu. Wkrótce przedstawimy przygotowaną koncepcję.

6. Przygotowaliśmy również plan działań do końca roku 2012 o którym napiszemy wkrótce.